Pieluszki wielorazowe dla noworodka

Wielu rodziców na pewno chciałoby pożegnać się z drogimi i syntetycznymi pieluchami jednorazowymi, które często powodują alergie i odparzenia u maluszków, a do tego rozkładają się tak długo, jak plastikowe siatki na zakupy. Doskonałą alternatywą są pieluszki wielorazowe dla noworodka. Kiedyś tego typu produkty ponownego użytku budziły kontrowersje. Obecnie są ogromnie popularne i sięga po nie coraz więcej rodziców. Głównie ze względu na ekologiczny i ekonomiczny aspekt wielorazowych pieluch. Jednorazowa inwestycja w pieluszki wielorazowe szybko się zwróci, porównując koszty, jakie musiałby ponieść rodzic, kupując jednorazówki przez kilkanaście pierwszych miesięcy (nawet do dwóch lat) życia swojego malucha.

Zestaw pieluszek tetrowych

Zestaw pieluszek tetrowych to doskonały pomysł na prezent dla niemowlaka, a także jeden z niezastąpionych elementów wprawki każdego małego dziecka. Wykonane są z wysokogatunkowej bawełny i nie podrażniają delikatnej skóry niemowlęcia. Pieluchy tetrowe nie powodują alergii. Są przyjazne dla środowiska, a po praniu nie tracą swojego kształtu i koloru. Są niezwykle chłonne, miękkie i delikatne. Kolorystycznie można je dopasować do innych bawełnianych produktów, takich jak na przykład muślinowa pościel dla dzieci czy muślinowe komplety złożone z bluzeczki i spodenek.

Pieluszki muślinowe

W pierwszych miesiącach życia maleństwa pieluszki muślinowe to najlepszy przyjaciel rodzica. Są niezastąpionym elementem dziecięcej wyprawki, dlatego, jeśli poszukujesz prezentu dla noworodka, pieluchy muślinowe będą doskonałym pomysłem. Delikatny materiał nie podrażnia delikatnego ciała maluszka, dlatego sprawdzają się w każdej sytuacji wymagającej bliskości ze skórą dziecka.

Muślinowe i tetrowe pieluszki wielorazowe można bez problemu prać w wysokiej temperaturze i nawet po kilku takich sesjach zachowują świetny wygląd. Duży wybór kolorów i wiele wzorów pozwolą każdemu rodzicowi wybrać coś dla siebie. Zapraszamy!

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło